Rádi Vám pomůžeme s identitou firmy, navrhneme moderní logo, vizitky, veškeré podklady. Práce, které se věnujeme nás baví, rádi vidíme, jak naše nadšení přeneseme na klienta. Spokojený zákazník je pro nás motivací k neustálému vzdělávání se a zkoušení nových technologií. Grafické práce od webdy.cz :)

Firemní logo a logo produktu

LOGO

Logo se objevuje na vašich firemních materiálech, zajišťuje propagaci společnosti, z velké části podporuje firemní identitu. Nemáte jasnou představu jak by mělo logo vypadat, nebo naopak přesně víte,
co chcete ? Nechte si od nás vytvořit logo na míru.
Cena tvorby loga je 1210 Kč.

Využití loga:
Vizitky Faktury Webové stránky Reklamní materiály Obálky

logo tvorba
tvorba vizitky
rychlý kontakt každého podnikatele

Vizitky

Vizitky by měly svým vzhledem odrážet charakter a zaměření společnosti.Cena za přípravu vizitky v el. podobě je 1210 Kč. Pokud je třeba vytvořit tutéž vizitku s několika různými jmény, za každé další jméno se k základní ceně připočítává 100Kč.

Veškerý reklamní materiál

Letáky, plakáty, inzeráty, pozvánky

Upozorněte okolí jaké nabízíte produkty, či služby. Tento způsob prezentování společnosti je jeden z nejefektivnějších na trhu. Začínáte podnikat ? Nabízíte zaváděcí ceny ? Otvíráte pobočku ? Chcete rozjet další kampaň ? Jsme tu pro vás!

Cena jednostránkové grafiky se pohybuje okolo 1500 Kč.

graficke_prace_letak
graficke-prace-bannery3
poutače do internetových prohlížečů

Internetové bannery

Mezi nejpoužívanější způsob internetové reklamy jsou bannery, jak statické, tak animované. Po kliknutí na reklamní banner bude potencionální zákazník přesměrován na Vámi požadovanou stránku (např. na nové produkty k prodeji, pozvánku na akci, chystané slevy, nové naskladněné zboží apod.). Ceny bannerů se pohybují okolo 600Kč záleží, zda je banner animovaný a jak je velký. Pokud máte zájem klikněte na nezávaznou objednávku níže, odešlete nám poptávku a my Vás budeme v brzké době kontaktovat.

birdWhite

Svět má nekonečné možnosti, to mozek má úzké obzory

footer

Kontakt

Mladá Boleslav
Česká Lípa
Praha

+420 735 785 796

info@webdy.cz

Rychlý kontakt